SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skål 11807021

nr 1180 7021

Skål

silver, sent 1800-tal, Sign IS. Invändigt förgylld, importstämplar. Diameter: 20 cm, höjd: 8 cm, vikt: 477 g

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 30 april 2018
kl 18:03:40

28/4 09:15:58 1      Vinnande bud